Informacje dotyczące dotyczące cmentarza:


Jeśli wyświetla się prośba o kontakt oznacza to, że:

 1. Zakończyła się dzierżawa i miejsce jest nieopłacone.

 Należy przedłużyć dzierżawę miejsca na następne 20 lat.
 Kwatera pojedyńcza - 25 zł/rok -> 500 zł/20 lat
 Kwatera podwójna - 35 zł/rok, -> 700 zł/ 20 lat
 Kwatera potrójna i więcej 45 zł/rok. -> 900 zł/20 lat

Informujemy, iż pobierane opłaty cmentarne przeznaczone są na utrzymanie cmentarza - wywóz śmieci, opłacenie rachunków za prąd, opłacenie rachunków za wodę oraz pozostałych kosztów związanych z utrzymaniem cmentarza prafialnego.

 2. Brak jest dysponenta grobu.

3. Grób przeznaczony jest do likwidacji !!!

 

Wszystkie prace dokonywane na cmentarzu takie jak: naprawa nagrobka, postawienie nowego, położenie nowej kostki wokół grobu, instalacja ławki przy pomniku itp. proszę wcześniej zgłosić do proboszcza.

Po demontażu nagrobka, wymianie bądź likwidacji - wszelkiego rodzaju gruzy, płyty pomnikowe, śmieci powstałe podczas prac zobowiązany jest zutylizować dysponent grobu.

Z uwagi na bardzo wysoki koszt utylizacji odpadów z cmentarza - proszę o przemyślane wyrzucanie śmieci do śmietnika cmentarza oraz w miarę możliwości utylizację odpadów we własnym zakresie.

 

Wszelkie błędy prosimy zgłaszać po przez formularz "aktualizuj dane" lub mailowo pod adresem luka.kreczynski@gmail.com

Zgłaszane informacje o poprawę/aktualizacje danych itp. prosimy wpisywać wg nowego porządku numeracji:
tzn:    Sektor/Rząd/Kwatera    np:     I/4/15