Elektroniczny system inwentaryzacji cmentarzy

Oferujemy nowoczesny, a co najważniejsze intuicyjny i prosty w obsłudze system inwentaryzacji i zarządzania cmentarzem.  Przy projektowaniu systemu jednym z głównych założeń było to, aby system nie był skomplikowany i aby mogły sobie z nim poradzić osoby bez dużej wiedzy informatycznej.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a także zaangażowaniu w lokalnym kościele, możemy z dumą stwierdzić, że założenie to nam udało się zrealizować.

System oferuje przydatnych funkcji m.in. pełną ewidencję cmentarza, mapę opartą o zdjęcie z drona, listę oraz historię opłat za konkretny grób, wydruk ksiąg parafialnych i wiele innych.

Oferujemy sprzedaż systemu wraz z pełną inwentaryzacją cmentarza (zdjęcie z cmentarza z drona, podział cmentarza na sektory, zdjęcia wszystkich grobów na cmentarzu, wprowadzanie danych do systemu ze zdjęć bądź ksiąg parafialnych). Jako opcję oferujemy sprzedaż samego systemu komputerowego - inwentaryzacja może być przeprowadzona samodzielnie przez parafię. Pozwala to znacznie ograniczyć koszta takiej operacji.

Zabezpieczenie przed atakami osób trzecich oraz bezpieczeństwo treści to dla nas bardzo istotna kwestia. O jakości naszych usług niech świadczy fakt, że od 20 lat nie odnotowaliśmy żadnego włamania na nasze strony. Dodatkowym zabezpieczeniem są systematycznie wykonywane kopie bezpieczeństwa.

Prezentacja systemu jest bezpłatna, nie wiąże się z koniecznością składania zamówienia.
Dojeżdżamy do parafii w dogodnym dla ks. proboszcza terminie, bądź przeprowadzamy prezentację zdalnie.

Strony internetowe oraz inne usługi dla parafii

Nasze strony wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną. Zaprojektowaliśmy  kilka atrakcyjnych cenowo szablonów. Można je obejrzeć w zakładce na stronie www.wiara.org.pl. Przygotowujemy również strony według indywidualnych, wykonanych na zamówienie projektów graficznych. Nasza firma istnieje już ponad 20 lat, dzięki czemu posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i nie zachodzi obawa, że "znikniemy". Zależy nam na nawiązaniu wieloletniej współpracy. W razie pytań lub problemów można się skontaktować z naszymi pracownikami w biurze i uzyskać wsparcie telefoniczne bądź zdalne.

Wykonane przez nas witryny wyposażone są w przygotowany specjalnie dla parafii intuicyjny system zarządzania treścią.
Dzięki niemu można aktualizować stronę internetową bez konieczności posiadania wiedzy informatycznej. Wystarczy umiejętność napisania ogłoszeń lub intencji mszalnych!

Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy stronę demonstracyjną pod adresem www.demo.wiara.org.pl
Można na niej zapoznać się z naszymi rozwiązaniami oraz przetestować systemem CMS.
Aby uzyskać dane logowania do demonstracyjnej strony parafialnej prosimy o kontakt:
32 / 733-39-42 lub 600-933-400Wykonujemy profesjonalne fotografie kościołów, wyposażenia oraz otoczenia.  Zdjęcia są wykonywane w nowoczesnej technice HDR, która uwypukla kolory i wydobywa piękno fotografowanych obiektów. Można zamówić pełną dokumentację fotograficzną kościoła i elementów wyposażenia.

Wykonujemy także panoramy oraz wirtualne wycieczki
Przykładowe realizacje można znaleźć tutaj


Oferujemy także:
- usługi DTP: projekty obrazków, karnetów, kalendarzy, cegiełek itp.
- usługi IT: serwis komputerów i oprogramowania