Pierwszą stronę internetową dla parafii wykonaliśmy w roku 2000. Dziś możemy się poszczycić ponad 400 realizacjami. Wśród grona naszych klientów znajdują się m.in.: Konferencja Episkopatu Polski, Gość Niedzielny, domy rekolekcyjne, zgromadzenia zakonne (m.in. Franciszkanie, Pallotyni, Barnabici, Klaretyni, siostry Jadwiżanki) oraz wiele parafii z kilku diecezji w Polsce.

Do naszych zadowolonych klientów zaliczją się między innymi: Bazylika w Piekarach Śląskich, Sanktuarium św. Anny na Górze św. Anny, Sanktuarium w Łasku, Bazylika w Olkuszu, Klasztor w Mstowie.

Parafialne strony internetowe oraz system inwentaryzacji cmentarzy są częścią naszej szerszej działalności obejmującej usługi informatyczno - projektowe. Naszymi sztandarowymi produkatmi są systemy bazodanowe. Oferujemy między innymi system zapisu do Żłobków Miejskich (miasta min. Katowice, Chorzów, Mysłowice, Kędzierzyn Koźle, Piekary Śląskie), systemy zapisów na rekolekcje, obozy itp. Jednym z systemów, które oferujemy, jest e-cmentarz pozwalający na elektroniczną ewidencję osób pochowanych wraz z licznymi dodatkowymi funkcjami.Nasz zespół składa się z 6 osób, co pozwala na szybką realizację projektów, a klientom pozwala na "spokojny sen", bez martwienia się o stabilność naszych systemów. W naszej pracy przykładamy wagę do uczciwości i rzetelności, a także dobrej komunikacji bez branżowego żargonu. Zaangażowanie w lokalnym kościele skutkuje tym, że nasze produkty są odpowiedzią na realne potrzeby parafii - ułatwiają zarządzanie oraz ograniczają do minimum czas poświęcony na aktualizację stron (wiele funkcji działa automatycznie).

Zapraszamy do współpracy.

Dawid Sojda / Jacek Kuśmierzak
Właściciele

Mapa realizacji

Legenda:

(po kliknięciu w znacznik na mapie otwierają się szczegóły)